facebook
First slide image

ROČNÍK 2013

Závod Adidas - Continental Beskydská sedmička 2013 letos opět spojil své jméno s jedinečnou charitativní akcí "Každý metr pomáhá". Organizátoři závodu včele s Liborem Uhrem už potřetí spojili síly s Institutem Bazální Stimulace. Na vrcholu makety K2, která dominovala cílovému prostoru na frenštátském náměstí, instalovali pokladničku. 


Výtěžek třídenní sbírky letos poputuje do jižních Čech konkrétně do denního stacionáře CENTRA BAZALKA z Českých Budějovic, kde pečují o děti s těžkými kombinovanými vadami.


„Díky charitativní akci Každý metr pomáhá konané v průběhu čtvrtého ročníku Beskydské sedmičky získalo Centrum BAZALKA částku 31 360,- Kč. Tato finanční částka bude věnována na nákup mobilního zvedáku, který bude sloužit k přemisťování imobilních dětí. Zaměstnanci Centra BAZALKA, tak budou mít ulehčenou fyzicky náročnou práci se zvedáním dětí. Děti si budou moci užívat více aktivit, mobilní zvedák jim umožní nejen přesun z vozíku na WC nebo do vany, ale i bezpečný nácvik chůze.“ zhodnotila výsledek sbírky ředitelka Centra Bazalka Ing. Vanda Polívková

 

 

 


Výše výtěžku letošní sbírky v rámci závodu Adidas Continental Beskydská sedmička 2013 překonala o více jak 5 000 korun loňský výtěžek. K této částce přibyla částka 30 000 korun, kterou CENTRU BAZALKA věnoval INSTITUT BAZÁLNÍ STIMULACE. Vybrané peníze poslouží BAZALCE K nákupu speciálního zvedáku v hodnotě 60 000 korun, který slouží ke zvedání klientů centra z lůžka. Letošní sbírka „Každý metr pomáhá", tak opět splnila svůj účel! Děkujeme všem, kteří přispěli.

Centru Bazalka přispěla finančně na nákup zvedáku pro imobilní děti společnost ARJOHuntleigh 

 

PARTNEŘI
ibs     bazalka safran Pečovatelství dotek CENTRUM KAŇKA CENTRUM KAŇKA CENTRUM KAŇKA

 


KAŽDÝ METR POMÁHÁ - VEŘEJNOU SBÍRKU NA DOBROČINNÉ ÚČELY POŘÁDÁ

SK K2 o.s., Libor Uher ve spolupráci s INSTITUTEM BAZÁLNÍ STIMULACE

Copyright © 2015 · All Rights Reserved · www.kazdymetrpomaha.cz